Kršćanska sadašnjost d.o.o.

OGLAS ZA POSAO - Radno mjesto: GRAFIČKI DIZAJNER za tisak i online medije (m/ž)

Za naš uspješan tim tražimo osobu
za radno mjesto:

GRAFIČKI DIZAJNER
za tisak i online medije (M/Ž)

Tvrtka: KRŠĆANSKA SADAŠNJOST d.o.o.

              za nakladničku i tiskarsku djelatnost

              Marulićev trg 14 p.p. 434, 10 000 Zagreb

Opis posla – primarne zadaće:

-          - dizajn, priprema i prilagodba knjiga i publikacija za tisak prema izvornom ili zadanom dizajnu

-          - obrada fotografija i ilustracija

-          - dizajn i izrada materijala za oglašavanje

-          - komunikacija s klijentima i tiskarama

-          - informatička podrška za online projekte i publikacije

-          - izrada smjernica, skica i grafičkih rješenja za dizajn web projekata

-          - briga za mrežni sadržaj za pojedine web projekte

Sudjelovanje u poslovima:

-          - savjetovanje i podrška odjelu za marketing u svakodnevnom poslovanju

-          - održavanje i administracija multimedijskih aplikacija

-          - razvoj i proizvodnja e-knjiga

Uvjeti i očekivane vještine:

-          - izvrsno poznavanje rada u uobičajenim grafičkim programima (Indesign, Illustrator, Photoshop)

-          - izvrsno poznavanje rada na računalu

-          - izvrsno poznavanje pripreme za tisak u svim fazama – od stvaranja koncepta do pripreme datoteka za tisak

-          - iskustvo u izradi reklamnog materijala i materijala za sajmove, izložbe i slično

-          - poznavanje suvremenih web tehnologija – HTML5, CSS i JavaScript

Stručna sprema:

-          - srednja stručna sprema, viša stručna sprema, visoka stručna sprema

Vrsta zaposlenja:

-          - stalni radni odnos s probnim rokom / radni odnos na određeno vrijeme

Mjesto obavljanje rada:

-          - Zagreb, Republika Hrvatska

Životopis i pisane ponude, zajedno sa primjerima Vaših radova,
poslati na email adresu: vladica@ks.hr
ili na poštansku adresu:
Kršćanska sadašnjost d.o. o.
Marulićev trg 14, p.p. 434,
HR - 10000 Zagreb.

Osoba za kontakt: Antonija Vladić, tel.: 01/6349 010 mob.: 091/6212 185

Misao dana

Uvijek će postojati potreba za svećenikom koji je potpuno privržen Gospodinu i zato potpuno posvećen čovjeku: [...] s jedne strane, povjereni smo Gospodinu, uzeti iz uobičajenoga; ali s druge strane povjereni smo Mu kako bismo na taj način mogli potpuno pripadati Njemu i potpuno pripadati drugima. (Benedikt XVI. – Misli o svećeništvu)

na vrh
Poslati ćemo vam zaboravljenu lozinku
Registrirajte se kao novi web kupac
  • Kupujte naslove iz naše ponude
  • Primajte obavijesti o novim naslovima
  • Kreirajte svoju listu želja
  • Pratite povijest vaših narudžbi

Vaši podaci su zaštićeni i poznati samo uredništvu naše web stranice. Naša tvrtka se obvezuje da će s vašim podacima postupati u skladu s odredbama Zakona o zaštiti osobnih podataka.