Kršćanska sadašnjost d.o.o.

OGLAS ZA POSAO - Radno mjesto: RADNIK U SKLADIŠTU (m/ž)

Za naš tim tražimo osobu za radno mjesto:

RADNIK U SKLADIŠTU (m/ž)

Tvrtka: KRŠĆANSKA SADAŠNJOST d.o.o.

              za nakladničku i tiskarsku djelatnost

              Marulićev trg 14, p.p. 434, 10 000 Zagreb

Opis posla:

- skupljanje i slaganje robe za dostavu po radnim nalozima

- priprema robe za siguran transport: pakiranje paketa i paleta

- utovar i istovar robe

- slaganje robe na police ili palete

- manipulacija ručnim viličarom

- briga za urednost skladišta, sredstava rada i opreme

Uvjeti i očekivane vještine:

- SSS

- vozačka dozvola B kategorije

- sklonost fizičkom radu

- odgovornost i savjesnost u radu

- rad u timu

- prednost: iskustvo na istim ili sličnim poslovima

- prednost: poznavanje rada na računalu

Stručna sprema:

- SSS

Vrsta zaposlenja:

- stalni radni odnos s probnim rokom

Mjesto obavljanje rada:

- Zagreb, Republika Hrvatska

Prijavu s životopisom poslati na e-mail adresu
: vladica@ks.hr
ili na poštansku adresu:
Marulićev trg 14, p.p. 434,
HR - 10000 Zagreb.

Osoba za kontakt: Antonija Vladić, tel.: 01/6349 010 mob.: 091/6212 185

Misao dana

U lijepome nas uvijek dodiruje Bog koji je ljubav. Ali ljepota nas može i prestrašiti. To je Bog koji nas potresa, koji nas onim lijepim otvara i pogađa u srž. Tako je lijepo mjesto iskustva Boga, ali i mjesto ohrabrenja za život, mjesto utjehe i iscjeljivanja naših rana. (Anselm Grün, Godina ispunjena srećom)

na vrh
Poslati ćemo vam zaboravljenu lozinku
Registrirajte se kao novi web kupac
  • Kupujte naslove iz naše ponude
  • Primajte obavijesti o novim naslovima
  • Kreirajte svoju listu želja
  • Pratite povijest vaših narudžbi

Vaši podaci su zaštićeni i poznati samo uredništvu naše web stranice. Naša tvrtka se obvezuje da će s vašim podacima postupati u skladu s odredbama Zakona o zaštiti osobnih podataka.